> O školi

Dobro došli na našu internetsku stranicu!

Iako smo najmanja redovna škola u Bjelovarsko - bilogorskoj županiji, imamo veliko srce puno ljubavi i razumijevanja za sve dobre ljude s kojima surađujemo.
Veselimo se malim stvarima jer smo uvidjeli da upravo one čovjekov život čine ljepšim. Okruženi smo prirodom, predivnim zelenilom naših beskrajno lijepih šuma s kojima naša djeca dijele ljepotu ovozemaljskog života.
Živimo s prirodom, a priroda živi s nama. Ruke nam uvijek nalaze snage za zagrliti sve najbliže i drage.
Sve to potvrđuje i geslo naše škole "U prirodi živimo, s djecom se radujemo!".

Školu danas polazi nešto manje od sto učenika raspoređenih u osam razreda.Osim propisanog redovitog nastavnog programa prvog do osmog razreda, Škola njeguje vrlo bogat izvannastavni rad. U školi djeluju dramska, recitatorska, literarna i ritmička skupina, pjevački zbor, orkestar, povjesničari, englezi, mladi matematičari i geografi, te vrlo aktivan Školski športski klub "Tomislav". Velika pozornost posvećuje se zdravstvenom i ekološkom prosvjećivanju, te preventivnom programu i informatičkoj pismenosti učenika.
Osnovna škola Berek je izuzetno aktivna i radišna osnovna škola iako je svojom veličinom i brojem učenika najmanja redovna osnovna škola na Županiji.

Radno vrijeme Škole je od 6,00 do 19,00 sati.

« Listopad 2020 »